Září 2013

Shrnutí měsíce: Září 2013

30. září 2013 v 16:06 | A.
Ahoj, dnes jsem tu pro vás s novou rubrikou Shrnutí měsíce. Budou to 4 menší rubriky v jednom článku. Blog,život, škola, nákupy. U každého bodu napíšu něco, asi to chápete. Bude to vždy nakonci měsíce, nebo začátkem toho dalšího měsíce, jako například teď.
Blog: jak asi víte, můj blog začal teprve nedávno, jelikož na můj předešl blog přišlo moje okolí. Jedná se sice o jednoho pouhého člověka, ale i to už udělá dost. Okamžitě jsem blog přestěhovala sem, snad si tento blog taky tak oblíbim. Chci se víc o ten blog zajímat, třeba se k tomu s novm blogem donutím.
Škola: většině začala škola a ani já nejsem vyjímkou. Nastoupila jsem do prvního ročníku Obchodní akademie.Zatím to docela jde, je to něco jinýho než základka, nikdo se s vámi nesere. Akorát mám ruštinu a to je zezačátku trošku oříšek, ta azbuka. Ale já si věřim, musim to vše dát!
Život: s Panem X nám vše klape ( kdo neví kdo to pan X je, uslyší o něm ještě často. Můj boy:D ) a taneční zvládám také. Už jsem byla na třetí lekci. Dámy a pánové, takhle mě nohy ještě nebolely, měla jsem je napuchlé ještě hodinu potom a pan X mi je musel masírovat. měla jsem jet teď na moravu,ale nejedu,budu celý víkend sama doma s panem X, určitě o tom uslyšíte v říjnovém shrnutí.
Nákupy: Tahle rubrička bude tento měsíc vážně chabá. Koupila jsem si 2 věci, ano šetřím, přesto mám v peněžence dvě stovky. První věc byla maska na vlasy, kterou jsem ještě nepoužila, jsem lenoch. Koupila jsem ji v Tetě asi za 100,- tak uvidíme. A druhá věc jsou pemplum šaty. Kupovala jsem je přes net a tak jsem se trošku bála velikosti a sytosti fialové barvy, ale nakonec to dopadlo dobře. A šaty už jsem provětrala na tanečních. Snad bude příští měsíc více nákupů.
- Snad se vám rubrika líbí, napište mi do komentáře jestli se někdo taky učíte azbuku a jak vám to jde/šlo.

Ahoj, podruhé..

27. září 2013 v 16:07 | no name. |  Other
Ahoj, tak vítejte na mém přesunutém blogu. Kdokoliv kdo chce spřátelit, napište.