Říjen 2013

Shrnutí měsíce: Říjen 2013

31. října 2013 v 21:47 | A.
A máme tu už druhý článek do této rubriky, tentokrát se to bude týkat měsíce říjen.
Blog: Tak já osobně si myslím, že můj blog už se tak nějak zase vrátil do starejch kolejí a ten přesun zvládl dobře. Teď mi nešel 6 dní internet, naštěstí jsem měla přednastavený článek. Komentáře tu jsou, stěžovat si nemůžu. Ale jinak žádná velká změna, možná jen rubriky v menu.
Škola: Jak už víte, dostala jsem první pětku na střední a od té doby mi to tam moc nejde, ale já jsem statečná a tu pětku ze zemáku, čtyřku z ikt a z eka si určitě vylepšim! Držte mi palce.
Život: S panem X jsme měli výročí půl roku, tímto chci všem PODĚKOVAT za ty krásné komentáře u 'výročního článku'. Moc mě to potěšilo, nečekala jsem to. Taky jsme s panem x strávili celý víkend jen spolu sami, paráda! Určitě jste tu o tom už slyšeli, nejsem si jistá. Přežila jsem zatím sedm lekcí tanečních a zanedlouho mě čeká prodloužená, držte mi palce.
Nákupy: No rozhodla jsem se, že bych měla začít šetřit, teda potom až si vyberu šaty na prodlouženou:D. A tak jsem si koupila jen jedno černé elastické tričko s dlouhým rukávem z Gate, celkem nuda. Jéé, málem bych zapomněla! Taky jsem si KONEČNĚ koupila podzimní/zimní hnědé botky..sama nevěřim tomu že jsem si konečně po 2 letech vybrala zimní boty. A pan X mi koupil tmavě hnědou koženou bundu, nejsem zlatokopka!! No co říct, jsem štramák!!:D
• Jaký byl váš říjen?

Neskutečně šťastná

27. října 2013 v 9:59 | A. |  Diary
Jo, je to tak. Jsem nejvíc šťastná, co jsem kdy byla. Kdybyste mi před rokem a půl řekli, že nejvíc v životě šťastnou mě udělá kluk co je o 10 let starší ( urážkama se budu zabývat na konci článku, tak ticho. ) tak vám nevěřím ani za nic. S přítelem jsme dnes přesně půl roku a proto tenhle článek. Na začátek bych chtěla poděkovat všem, co nám to nepřáli, házeli nám klacky pod nohy a pomlouvali nás..Moc vám děkuju, protože to vy jste z nás udělali tak silnej pár! A jelikož mi často chodí komentáře typu: Jak jste se poznali atd, tak tady to máte. Poznali jsme se 11.8.2012 ( holky, nedělejte že vy si všechny datumy okolo kluků nepamatujete.) na jedné akci, kde jsme prohodili jen pár slov. Za pár dní na to mi napsal, jestli jdu na jednu akci, že bysme mohli pokecat. Šla jsem a jsem za to kurva ráda. Tam mi dal poprvé pusu na rozloučenou, poprvé jsme spolu tancovali. Začali jsme si psát víc a víc a nakonec jsme si psali úplně každičkej den až dodnes, opravdu není den, aniž bysme si aspoň nenapsali, já vím zní to divně, ale je to tak. Je to nejlepší člověk, jakýho znám. Je to člověk, kterej mě rozesměje, i když mám v očích slzy a jsem na dně. Je to člověk, kterej pro mě udělá cokoliv a nestydí se za mě. Je to člověk, kterej mě miluje a já jsem si tím jistá. Asi se ptáte, jak můžu být s někým starším. Víte jak? Už mě nebaví brečet kvůli puberťákům, který na mě serou, fakt ne. Mám rozumnýho kluka, kterej se k holce umí chovat, to je pro mě hlavní. nejde to ani vyjádřit, jak moc ho miluju, i když mi furt škodí a mlátí mě :D Božíčku, mám obrovský štěstí. PŘEJU VŠEM HOLKÁM, ABY NAŠLY KLUKA JAKO JE PAN X! Třeba se rozejdem, ale nikdo v to nevěří. Moje kamarádka mi řekla: ,, Vy spolu budete už napořád, tím jsem si jistá. A vaše svatba bude krásná." Je to hezký, slyšet tohle i od někoho jiného. A děkuju i Helence, která mi taky napsala, že máme nádhernej vztah a už jsme domluvený, že mě na svatbě bude česat. ( má boží blog, určitě se na něj koukněte!!! Zlatíčko moje:-* ) Pan X mi nedávno řekl, že semnou chce bydlet a že se těší, až mě jednou požádá o ruku, ohhh! Nejlepší pocit♥ Víte co? Třeba se doopravdy jednou rozejdeme, třeba si to jednou budu číst se slzami v očích a na stole budu mít plno kapesníčků, třeba jo. A jestli to přijde, budu v prdeli ( ne, nebudu se omlouvat.) ale teď mám to nejlepší v mým životě, tak si to budu užívat, co nejdýl to pujde!!!
Jo a vy, co to nedokážete pochopit, dobrá já vám to nenutím, ale prosím respektujte to a nepište mi sem nic urážlivýho, mě to opravdu nezajímá. Když tohle zažijete, tak pochopíte. Pokud jste tam moc nepřející, tak vás lituju. Možná jsem naivní, no a? Jestli se vám to nelíbí, ten článek vás nudil, dobrá. Už sem nikdy nemusíte přijít, mě je to jedno, ale svůj názor si nechte pro sebe a nekažte mi to! DĚKUJU.
A u děkování zůstaneme, tímto bych chtěla poděkovat všem, kteří mi ke každému článku píšou, jak nám to přejou a jak nádherný máme vztah, děkuju!!! Jste moje podpora na tomhle blogu, vám patří hodně velký DÍK.

Už je to tady!

18. října 2013 v 15:06 | A. |  Diary
Neradujte se, víte co je tady? Moje první pětka na střední škole, hih. A taky čtyřka. nojo, nojo. Jakmile dostanu jednu pětku, odstartuje to takovou prokleou domu, kdy nemám lepší známku jak 3, nevím proč, asi se na to všechno potom vyseru no. Ale tak známky doteď jsem měla dobrý, jedna špatná neuškodí..kéžby jedna, ha.
SCHOOL🐘
A jak to jde vám na škole? Mimochodem, jelikož jsem v prváku čeká mě lyžák, omg! Sice lyžovat umim, ale ďábelskyukrutněmoc se mi tam nechce. Teď jsem si všimla, že mám díru na ponožce:D to byla jen taková vsuvka.
Dámy a pánové, zítra mě čeká už 6. lekce tanečních, bore bore bore boreček jo. A snad už tam bude můj danceboy:D takže pohoda, ale je to tam fajn. Když tam půjdete s kamarádem a s kamarádkama, tak si to užijte, nebojte!
Untitled | via FacebookYeah!!

14.10. - nuda.

14. října 2013 v 18:04 | A. |  Diary
Ahojky, tak se vám zase hlásím..bože, hroznej začátek článku! Tak tedy znova. Čauky, omlouvám se, že jsem se přes víkend neozvala, ale byla jsem s panem X a v sobotu jsem měla 1. prodlouženou, neměla jsem tam svého partnera, takže to bylo hrozný, samý telata. A nohy mě bolej ještě teď, fakt že jo! Ve škole mám službu, docela pruda. Ano, i na střední máme službu, why? A jak se vůbec máte vy? Pan X má odpolední a já už se těším až bude pátek večer, abysme byli spolu, ikdyž dnes u něj budu taky ještě spát, snad. Nenapsala jsem to totiž ještě mamce, hih. achjo, ty taneční mě ničej, ale je tam sranda a těšim se na toho pošuka ( můj kejmo s kterym tancuju, víš jak. ) až si zas dáme pořádnej Jive! Fakt sem píšu samý sračky a pak si to přečtu a ty největší nesmysly musim smazat:D to je tim, že nemám co psát. No paráda, zas tady jen tak žvatlám a vy už dáváte křížek, ok. Nějak jsem se zaposlouchala do Miley, jo sice se mi nelíbí jak to poslední dobou přehání, ale žeru jí. Dokázala, že už není tou malou Hannou Montanou. So la da di da di we like to party. Jo a taky mě sere, že všichni jezděj na párty a na mě serou, 'kamarádi moje milovaní'. Nojo, prostě mám dospělýho kluka a jsem často s nim, tak se na mě zapomíná, vždyť jo ;);););) nenávidim ty smajlíky. Tak tenhle článek nebude mít teda vůbec žádnej smysl, ale who cares. Prostě random myšlenky, no a? jo a čtu detektivku, kdybych teď věděla, jak se jmenuje no. Ale je od Agathy Christie, docela fajn knížka. jsem divná, když už v prváku chci začít číst 20 knížek k maturitě? Chci to mít hotový, pak mi na to daj měsíc a co já s tim, ok čekejte článek se seznamem 20 knih asi tak ze 120 jich budu muset 20 vybrat. A budu to pomalu odškrtávat a do čtenářskýho deníku si je psát, ať to mám pak lehčí. Jo a ten deník si vedu už nepovinně, profesorka zpíčená ( ani takovouhle lichotku si nezaslouží, věřte mi. ) ho po nás už nechce.
Tak já jdu vybrat ty knížky a pomalu napsat článek, páčko.
Úterý: Spolužák mi včera večer psal a dnes mi napsal odpoledne, jestli s nim nechci někdy někam zajít, chuděra maličkej.

Rady a tipy: Boty na podzim.

11. října 2013 v 16:50 | A. |  Tips
Podzim už nám začal a tak je čas nazout teplejší botky. Moje letošní trauma je: ,, Ale jaký boty si vybrat?" V každé obuvi najdete takové ty mohutné boty na podpatku, jak je letošním hitem. Nevím, jestli by to ke mně šlo. Chci si koupit teď tmavě hnědou koženou bundu, poraďte! Jaký tip bot na podzim si koupit a jaké máte vy?
Boots | via Tumblr

6.10. - víkend ve dvou.

6. října 2013 v 21:15 | A. |  Diary
,,V den, kdy jsem tě poprvé viděla, nevěřila jsem, že bychom mohli být spolu. Dnes už nevěřím, že bychom mohli být bez sebe.."

Pátek- V 11,40 mě miláček vyzvedl ze školy a vyrazili jsme do Liberce na nákupy. Už jsem si vybrala bundu, pan X si vybral boty. Dárky na vánoce, kvůli kterým jsme tam jeli, jsme samozřejmě nevybrali. Pak jsme přijeli k nám do prázdného domu, pan X zatopil já připravila večeři a pak jsme si dali vanu. Pak jsme pustili film, nanosili na stůl tolik jídla, že se to tam ani nevešlo a vyvalili se na gaučík.
Sobota- V sobotu jsme uvařili oběd, váleli se. Bohužel byla sobota, což pro mě znamená taneční. Nakonec jsem se ale dost nasmála a odjížděla odtamtud spokojená. Zase nastal žrací večer u filmu.
Neděle- Obídek, výlet do zoo ve Dvoře Králové, protože byl poslední den otevřeného safari. Když jsme konečně dojížděli k zoo, byla tam značka s názvem zoo doprava a u toho byl malý obrázek nosorožce, já z té dálky v autě viděla velké nic a samozřejmě jsem s nadšením zakřičela: Čuník!" A pan X se mi smál ještě v zoo. Pak se vrátili naši z Moravy, tak jsme pokecali a pan X jel domů. Dala jsem si horkou sprchu a udělala věci do školy. teď u nás bude zase celý týden spát, juchů!
A co jste dělali vy?

Nejlepší kamarád?

5. října 2013 v 12:18 | A. |  Other
Achjo, mám problém. Víte jak jsem vám sem psala, že mám nejlepšího kamaráda? Chodili jsme spolu 4 roky do třídy a v osmé třídě jsme jeli na školní výlet na 2 noci. No a my jsme se tam fakt sblížili a furt jsme byli spolu a dělali jsme spolu kraviny a večer se zahřejvali v posteli a utíkali k sobě na chatky a prostě to bylo hrozně fajn. A nějak jsme se tam nepohodli a on semnou potom chtěl mluvit a tak jsme byli spolu asi půl hodiny sami v chatce a tim začli ti pomluvy, že jsme spolu měli bůhví co. Když jsme jeli vlakem z výletu zpátky tak jsem mu spala na rameni a prostě jsme se hrozně moc bavili a psali si i po výletě. Nějak jsem ho chvilku chtěla, ale on se furt k ničemu neměl a pak jsem ho nechtěla já a to zas chtěl on mě. Chápete? Prostě jsme se v tomhle nikdy nesešli, bohužel nebo bohudík? Přestali jsme se bavit, ale ty řeči o nás kolovali dál. V devítce jsme se zase začali bavit a zase se z nás stali kamarádi, nakonci roku to bylo tak hrozně moc super! Sedali jsme si k sobě ve škole a furt dělali kraviny, o přestávce jsme se bavili, provokovali jsme se a nebo chodili pro jídlo:D nebo jsme se o jídlo dělili, brali si bonbóny z pusy:D Ikdyž jsem měla pana X tak si všichni mysleli, že spolu něco máme. Třeba jsme si párkrát dali pusu na tvář nebo normální pusu, ale bylo to z kamarádství. Bylo to prostě perfektní. Pak přišlo loučení s devátými třídami a to mě furt objímal, protože se mi chtělo brečet, že se mi bude stejskat a tak. A vždycky když se mi chtělo brečet tak jsem se podívala na něj při tom nástupu a zase to bylo v pohodě. No a pak přišla rozlučka se třídou, kde jsem se kvalitně vožrala a dělala si tam ostudu, who cares. No a jelikož mě jeden kamarád ušpinil, tak mi spolužačka půjčila kalhoty a právě tenhle kamarád mi půjčil svojí mikinu, protože bych tam byla jinak nahá a celou noc byl kvůli mě jen v tričku. On se opil hned ze začátku tak jsem se tam o něj starala, aby mu bylo dobře. Potom jsme šli spolu do hospody koupit colu, protože nám došla. A on se mi omlouval, že se opil a byl na mě hnusnej nebo tak. Takže jsme si pokecali a zase se vrátili. Občas nějaký to objetí nebo pusa (pusu jsem tam dala více spolužákům, ostuda prostě.) a furt jsme tam kravili jak idioti, všichni napraný jak telata:D:D:D Pak jsme zalezli do spacáků a já ležela mezi nim a ještě jednim spolužákem. Furt jsem ho tam provokovala a on mě vždycky zato dusil tim, že mi dal pusu a nechtěl se ode mně odtrhnout. A pak jsme šli zase ven a dělali blbosti, pak jsem začala střízlivět takže jsme všichni jen seděli zelený venku na lavičce ( jen ti co to ustáli a zůstali a nejeli vožralý domů:D) a kecali. No a to byl tak nějak konec. Pak jsme si psali skoro každej den a minulej tejden jsem ho zas viděla, ale to nebyl čas se bavit, měla jsem taneční. Jo, vlastně jsem se jednou byla podívat na fotbal jak hraje, jinak nic. no a včera mi napsal jeden kluk a zeptal se mě právě na něj co jsme spolu měli. Takže se to řeší asi dodnes a nikdo neví co je pravda, hih. Nejhorší je, že se mi o něm zdálo. Sakra, proč když mám pana X? Vím, že pana X hrozně miluju, přitom mě pořád něco láká k němu. nejspíš je to jen takovej ten adrenalin. Co myslíte?
Btw, nepište mi jaká jsem hrozná a děvka a bůhví co, pan X o tý rozlučce ví.
PS: tenhle článek měl být ještě na starém blogu, od té doby si píšem, ale už to prostě není ono..

Favourites?

2. října 2013 v 17:56 | A. |  Other
Ahoj, už to tu chci nějak ustálit, abych věděla kam chodit na blogy. kdo chce spřátelit, napište do komentářů!
Btw, najde se tu nějaký miláček, který mi udělá design? Děkujuuuuu♥