Listopad 2013

WINTER

26. listopadu 2013 v 17:04 | A. |  Other
Konečně mám čas napsat nějaký delší smysluplný článek, já vím že jste po tom všichni toužili. Je to tady zase..shánění dárků, hledání rukavic a odhazování sněhu. Z téhle stránky se na tu zimu vůbec netěším. Ale dneska bych to vzala z té lepší stránky a zaměřila se na romantický procházky ve sněhu, trávení času s rodinou, přívítání nového roku a lyžák. Když se řekne zima, vybavim si minulý rok, jak jsme se s panem X každý den procházeli lesem a navzájem si všechno řikali, nikdy se nestalo, že bysme si neměli co říct. Mluvit jsme přestali až když jsme se rozloučili. Byla nám sice hrozná zima, ale i tak jsme se každej den nabalili a šli ven a ušli jsme denně tak minimálně 4km, dobrý období. Oba dva se tomu teď smějeme a vzpomínáme na to. Ale shodli jsme se, že tuhle zimu radši přetrpíme spíš pod peřinou. Na vánoce se těšim taky moc, akorát ještě nemám dárky, jako každej rok. Hlavně přemýšlím co koupím panu X, on už pro mě dárky má, tak musim taky něco vymyslet. Těšim se na to, až půjdeme zase na vánoční mši (nejsme pobožní, nic takovýho.) jako jedna parta a až si budeme všichni říkat, co nám přinesl Ježíšek, chichi. Miluju Vánoce. Pak přijde silvestr, na kterej se těšim hrozně moc. Až si dáme zase několik ploužáků a zavzpomínáme na rok 2013. A pak už jen stačí: ,, Šťastnej novej rok, miláčku." A pak co? Zase hromada předsevzetí, který stejně nesplníme? Ne, na předsevzetí kašlu, žiju jenom jednou a přece nebudu jíst nějaký zrní, jen abych měla svojí vysněnou váhu, kterou stejně nebudu nikdy mít.
Ale přeci jen musíme myslet i na dárky a tak mi napište určitě typy na dárky, co třeba kupujete vy :)
Užívejte si začátek zimy a adventu, drahoušci.
Winter

Co kdyby?

20. listopadu 2013 v 17:01 | A. |  Diary
Každej si aspoň jednou položil otázku: ,, Co by bylo, kdyby ...?" Já zrovna dnes. Napadlo mě, co bych dělala, kdybych se 11.8.2012 asi tak v půl devátý večer rozhodla, že po fotbale už zůstanu doma? Co kdybych prostě na tu akci vůbec nevyrazila a nikdy nemohla říct: ,, Ahoj, já jsem Aneta." ? Co by bylo teď? Po 15 měsících? Byla bych nešťastná, kvůli mýmu 'bff'? Co bych dělala zrovna teď? Kdybych vůbec nevěděla, že nějakej pan X existuje?
Napadlo vás někdy, co by bylo právě teď, kdyby se nestala ta nejdůležitější věc ve vašem životě?
MIMOCHODEM, RUŠÍM 'AFFS' STEJNĚ SEM NECHODÍTE A MĚ TO NEBAVÍ CHODIT FURT K VÁM, KDYŽ VY TO NEDĚLÁTE. V MENU BUDU MÍT STÁLE NAPSANÉ BLOGY, NA KTERÉ BUDU CHODIT Z VLASTNÍ VŮLE A KDY BUDU CHTÍT.

16.11. - 2. prodloužená

17. listopadu 2013 v 13:57 | A. |  Diary
Ahojky, já vím moje aktivita není zas nějak převratná, ale nevěděla jsem o čem psát. Včera jsem byla na mé už druhé prodloužené, tedy 10. lekci tanečních. Bylo to super, jelikož už jsem tam měla tanečníka a jednu z kamarádek! Při polce mi sice někdo podrazil nohy, ale můj partner mě držel, uff! Fakt jsem si to užila, s panem X jsem si dala 4 tance, miláček můj. Pak jsme ještě vyrazili na jednu akci, kde to bylo taky fajn, ani jsem nepila, neměla jsem na to chuť, ale i tak jsem si to užila, nepotřebuju ke všemu alkohol :) Jaká byla vaše sobota?
S miláčkem už za 10 dní budeme mít výročí 7 měsíců, miluju ho.

Nevim, nechci,..

12. listopadu 2013 v 15:13 | A. |  Other
Nemám nápady, náladu.

Zasraný holčičí city.

3. listopadu 2013 v 14:14 | A. |  Other
I was 'the best', remember? Chybíš mi, 'kamaráde'.