Prosinec 2013

Fucking true..

27. prosince 2013 v 21:24 | A. |  Other
Nejde to. Fakt nedávám bejt furt v pohodě.

Rok 2013

27. prosince 2013 v 0:13 | no name. |  Other
Rok 2013 pomalu končí a tak tu máme nečekané téma týdne, že? Pro mě byl tenhle rok skvělý. Podíváme se na to měsíc po měsíci..
Leden. V lednu jsem podala přihlášky na střední školy a jen doufala.
Únor: Stále jsem doufala a zažila prvního valentýna s panem X.
Březen: -.- Nic zajímavýho.
Duben: 15.narozeniny, přijetí na obchodní akademii a hlavně začátek mého vztahu!!
Květen: Svátek, hrozná zamilovanost.
Červen: První usínání s panem X, ve stanu. Rodina začala zjišťovat, že ven vlastně nechodím s kamarádkou.
Červenec: Spousta výletů, zamilovanost.
Srpen: Spousta výletů, zamilovanost.
Září: Nová škola, noví lidé. Narozeniny pana X, 1. společná večeře a kino (asi?)
Říjen: Svátek pana X (jméno v příštím článku!), občasné hádky.
Listopad: Hodně hádek.
Prosinec: Rozchod, hubenější o 4kg, vánoce, psaní tohoto článku :-D
- Tohle bylo spíše pro mé pravidelné čtenáře, to oni tu jsou semnou, děkuju!
Tenhle rok utekl hrozně rychle, nejspíše proto, že jsem byla konečně šťastná, byla. V tomhle roce nelituju snad ničeho, samozřejmě kromě rozchodu. Jinak se mi celkem vedlo, doufám že 2014 bude aspoň z poloviny tak dobrý.(ťuk, ťuk, ťuk) Děkuju všem, co mě v tomto roce podporovali jak s blogem tak s mým vztahem!
- Příští článek bude až po Novém roce, napíšu vám vše okolo rozchodu a nynější situaci. Takže Šťastný Nový rok, moc se neopijte a bacha na petardy! Love you♥
Daughters Are Queens Of Their Parents | via Facebook

Veselé Vánoce!

23. prosince 2013 v 11:35 | A. |  Diary
Kdybych se do zítřka už neozvala, tak vám přeju krásné Vánoce! Užijte si je jak nejvíc to půjde! po Vánocích se ozvu hned jak to pujde, takže brzo. Dneska bych měla jet s panem X do města, nemá ještě nějaký dárky. O tom, jak to mezi námi po rozchodu je, bude brzo článek, jelikož silvestra trávíme také na stejné akci. Tak si to užijte, Pa ♥

Je to těžký.

18. prosince 2013 v 15:22 | A. |  Diary
Jak jste si asi přečetli u minulého článku, jsem nezadaná. Ano, bylo to z jeho strany. Důvod a vše okolo toho sem psát nebudu, nepotřebuju to znovu rozebírat. Byla bych velmi ráda, kdybyste mě nelitovali, protože to teď dělá každý a je to hrozný. Uběhly od toho teprve dva dny a mě to přijde jako hrozně dlouhá doba. Zhubla jsem 4kg, a spim tak 11,5hodin. Rozhodli jsme se, že dárky k vánocům si dáme. Co bysme s nima dělali že. A silvestr trávíme na stejné akci, držte mi palce, snad se nezhroutím a bude to fajn. Asi v pondělí si přijede pro věci a pro dárky, takže se poprvé od rozchodu uvidíme, jej. Je to fakt hard, ale musim to dát. Do 18ti nechci žádnýho kluka, to je moje nový předsevzetí. Když jsem to psala v pondělí kamarádce o tom rozchodu, první co mi napsala bylo: Takže zítra ve 4 u tunelu?" Miláček, krásně jsem se vyzpovídala.
Tenhle blog už bez článků o 'panu X' nebude jako býval, ale já se nemůžu litovat, potom brečim. Ale jelikož se potkávat prostě budem, chceme bejt kamarádi, vlastně jsme si nic špatnýho neudělali. Tak snad to dám.

Oficiálně nezadaná.

16. prosince 2013 v 18:53 | A. |  Diary
Podle nadpisu snad odhadnete mou náladu. Snad se brzo ozvu, pa..

Shrnutí měsíce: Listopad 2013

9. prosince 2013 v 20:29 | A.
Jééé, já na to úplně zapomněla. Uběhl nám další měsíc! To je fofr. Listopad byl celkem fajn.
Blog: No sice už to bylo první dny prosince, ale konečně mám nějaké pořádný layout, za který vděčím Liven! Šikovná holka. Tak snad se vám líbí tak jako mě. Jinak jsem zrušila affs, psala jsem to v nějakém článku, teď už nevím. Prostě jste sem stejně nechodili, tak jsem si nechala jen nějaké navštěvované blogy, na které se ráda a sama od sebe vracím.
Škola: Proběhly rodičáky, naštěstí jsem vyvázla jen s dvěma trojkama, což je na prvák myslim že dobrý. No musím si to do pololetí udržet, tyjo. Je to furt těžší a těžší no, co bys čekala, Aneto? Ale jinak mám známky dobré, až na nějaké vyjímky z fyziky a ekonomiky, to je prostě za trest.
Život: Tak v téhle 'rubrice' se asi vůbec nic nezměnilo, stále jsem zamilovaná až po uši, už sedm měsíců! Jo a taky už budu mít věneček, ale to až za měsíc. Druhou prodlouženou jsem si moc užila, byla výborná! Na předposlední lekci tanečních nám instruktor řekl ať se tváříme namyšleně..dva kluci mi řekli, že já ani nemusim, že jsem. Hahaha, bitch. Jeden mě prostě nemá rád, protože jsem upřímná a na nic si nehraju. A ten druhý byla moje první 'láska' neboli vztah na 14 dní, jo lámu srdíčka bacha na mě.
Nákupy: Ano, tahle rubrika bude zase ochuzena, když já si teď prostě nic nekupuji, jelikož šetřím na vánoce. Ale mamce jsem koupila k vánocům šálu a oční stíny. Pak sestře náušnice a dvoje legíny a druhé sestře zatím náušnice. A panu X jsem objednala značkové tričko. A sama jsem se dnes potěšila takovým tím pásem přes prsa, nechce se mi hledat název. Tak jsem si ho vzala v bílé barvě a hned dvakrát. Doporučuji zajít do Takko Fashion, ohromné slevy! :-)

WINTER INSPIRATION

3. prosince 2013 v 20:55 | A. |  Other
Přituhuje, přituhuje, co? Je na čase vytáhnout kabátky, šály, čepice a rukavice. Já už to tedy dávno udělala,ale pokud ještě někdo ne, tak má můj obdiv, v téhle zimě! Moje oblíbená barva je hnědá a je to na mě vidět na první pohled. Mám tmavě hnědé boty, hnědočerný kabát a hnědou šálu. Rukavice mám klasicky černé, na těch mi nějak obzvlášť nezáleží. Mým letošním problémem je kulich! Kde jste sehnali nějaký hnědý obyčejný kulich? Nechci nic výrazného, jen něco co zahřeje a nevypadáte v tom jako idiot. To chci toho tolik?
ugg | TumblrLove
Zima je období, kdy si vážně přijdu jako dámička. Jedna věc mi ale stále chybí..a to nějaká velká hnědá kabelka, která se hodí i do školy! Stále tahám batoh a prostě...chci kabelku, Ježíšku! :D
Oh, když vidim ty svetry!!! Já tak miluju všelijaké svetříky a huňaté svetry. Tohle je podle mě věc, která nikdy neomrzí. Můžete si ho vzít na nějakou větší událost, ale klidně i doma k legínám, ráj.
Nosíte svetry?
Do jaké barvy jste letos sladěny vy?