Leden 2014

31.1. - Just do it!

31. ledna 2014 v 18:55 | A. |  Diary
Nadpisu si ani moc nevšímejte, jsem dnes nějaká nabuzená ( :D ) a mám dobrou náladu. Byla jsem s kamarádkou nakupovat a taky jsem už potřetí v mém životě jela mhd. ( Jsem z vesnice a mhd jsem k životu zatím nepotřebovala.) Koupila jsem si konečně pohodlný tepláky! Nějakou kosmetiku a další svetřík, bože kam já mám ty svetr dát! Stejně je všechny neunosim. Ale holky řekněte, která nepodlehnete krásnýmu svetru z příjemnýho materiálu? Teda pokud svetry nosíte žejo. Jak já řikám, nákupy vždycky zlepšej náladu!
No kluk z plesu stále píše, ale je to fajn, jen tak si s někym psát a prostě si pokecat přes sms. Stále neznáme svá příjmení, so weird. Ale jako, je to takový dobrý tajemno, moc o sobě nevíme, max jméno a věk, ale přesto si máme o čem psát.
A mimochodem, je to tady..Mé jarní prázdniny, finally! Mám naplánované jednodenní hory a taky večer u filmů s kamarádkou, snad to vyjde. Nějak se nechci nudit, takže s kamarádkou si navzájem asi věnujeme celý týden. Bydlíme od sebe 5 minut cesty takže stačí seběhnout kopec a je to. Hlavně žádný dny prosezený jen u počítače. A pak hned jedu na lyžák, takže nevim možná vám přednastavím jeden článek, ale uvidim.
JO A POTŘEBUJU RADU: JAK DÁM NA BLOG SONG Z YOUTUBE, ALE NECHCI CELÝ TEN OBDELNÍK S VIDEOKLIPEM, JEN TAKOVÝ TEN DOLNÍ PÁS, KDE SE TO SPUŠTÍ. DO KOMENTÁŘŮ PROSÍM! ♥
Profesionál no.
Before I Die | via Tumblr

Péče o vlasy?

29. ledna 2014 v 18:16 | A. |  Tips
Dneska jsem se rozhodla, že napíšu nějaký delší a smysluplný článek do rubriky: Rady a tipy. Tentorkát to bude na téma vlasy, konkrétně péče o ně. První informace, kterou o mě musíte vědět je ta, že jsem naprostej úchyl na žehlení vlasů, a to doslova. Vlasy mám po tátovi bohužel vlnité, ale ne tak jako to uděláte kulmou žejo. Jen takový ty hnusný nepravidelný vlny, se kterýma vypadám o 20kg tlustší. ( Jo, bude to vlasama určitě!) A cca rok a půl jsem si vlasy žehlila denně. Já vím, že to zní divně, ale to mi nikdo prostě nedokázal vysvětlit. Vlasy sice rostly, ale zničené byly teda fest. Teď mám vlasy tak nějak pod prsa, pořád mi to ale nestačí. Miluju dlouhý vlasy! Já nevím, tak nějak mi to přijde holčičí. TÍMTO NEODSUZUJU HOLKY S KRÁTKÝMI VLASY! POKUD TO HOLCE SLUŠÍ, TAK PROČ NE? Ale já s mýma odstátýma ušima nemám na takový účes šanci. No a prostě se mi líbí dlouhé vlasy a chci je taky mít. Teď už se se žehlením vlasů docela krotím, žehlím si je, ale ne každý den. Jenže jsou takové suché a nepříjemné na dotek občas. To že je mám polámané ani neřeším, to je kvůli mé blbosti, ale já je mám extrémě suché ty konečky -.- a to jsem byla před měsícem u kadeřnice. Takže se vás chci zeptat a poprosit o radu.. Používáte nějaké speciální přípravky nebo doma vytvořené masky na zlepšení kvality vlasů a na růst? Samozřejmě, nejlepší by bylo kdyby to fungovalo. Pokud ano budu ráda, když mi to do komentářů napíšete.
Taky jsem četla, že pokud používám šampon proti mastným vlasům, tak bych si ho měla dávat jen co nejvíce k hlavě, protože to ty vlasy vysuší no a samozřejmě pak mám ty suchý konečky žejo. Tak to dneska zkusím si je jen tak lehce umýt a nějak se na ně moc nesoustředit tak vám dám kdyžtak vědět.
Určitě mi taky napište jaký účes máte vy, co se vám líbí a jak se o vlasy staráte!
UntitledUntitledFish braid 😍

27.1. - Active

27. ledna 2014 v 16:34 | A. |  Diary
Holky, děkuju za podporu! Rozhodla jsem se, že to nemá cenu. Jasně, smutnejch dnů bude ještě tolik, ale ne teď. Dnes jsem přijela ze školy, osmažila jsem řízky, udělala kafe rodičům, odmalovala jsem se, udělala jsem si úkoly a pak jsem ještě cvičila. Kdybyste mě znali, tak mi to určitě neuvěříte, lenoch no. A asi půjdu ještě něco poklidit. Pokud budu takhle zaměstnaná tak se nebudu tolik užírat a přemýšlet nad tím vším, ne? Jen jsem vám chtěla poděkovat za komentáře u minulého článku a napsat vám, že už je mi trošku líp. Jo a taky se chci začít učit vařit a péct, protože tohle prostě bude potřeba a teď mám tolik volného času, že nevím co s nim :-)
A jak jste začali svůj týden vy?
I cant stopBeautiful dreams
No není to boží motivace?

P. (2)

25. ledna 2014 v 18:58 | A. |  Other
Promise me pleaseScream out loud♡
..prosím, zbavte mě všech citů, emocí a pocitů...

2013 → 2014

22. ledna 2014 v 17:04 | A. |  Other
Ahoj holky, rozhodla jsem se, že začnu zase nějak rozumně blogovat a ne si tu jen vylívat srdíčko. Do konce týdne přidám možná ještě jeden článek, jestli máte nějaké speciální přání na článek, určitě mi napište, budu ráda!

Dnes to bude na téma 'rok 2014'. Nejdříve bych ráda shrnula rok 2013. Byl to zatím nejlepší rok. Už jsem vám někde psala co se v každém měsíci stalo, myslím. Jak určitě všichni víte, s panem X jsme to konečně v dubnu dali dohromady. A právě proto byl můj rok tak skvělý. Taky jsem nastoupila na střední školu a zatím tak nějak procházím, hip hip hurá. Úspěšně jsem odchodila taneční a věneček byl naprosto skvělej! Bohužel za týden a něco jsme se s panem X rozešli, takže zbytek roku byl naprosto na hovno. Ani to nejde lépe napsat. A teď už se přehupujeme do roku 2014, což už mi bylo o něco líp. Také jsem tu psala, že jsem s kamarády vyrazila na akci. Všechno o diskotéce jsem sem už psala, takže to taky psát nemusim. No přijde mi, že od té doby se pan X lehce změnil, nebo to předemnou aspoň dělá, že mě má hrozně na háku. Řešit to už nehodlám, nebudu se už ponižovat. No a taky jsem byla na plese, kterej se povedl.

No a co očekávám od zbylých 11 měsíců v roce 2014? Chci projít prvákem! Musim to prostě zvládnout. Vtipný je že mám za 4 z předmětu, který je pro mou školu naprosto nepotřebný a mám ho jen první rok, fyzika. Taky chci vyrazit na co nejvíc akcí. Protože teď jsem byla 7 měsíců zadaná, takže všichni řádili na akcích a já byla s panem X. Neříkám, že mi to vadí, ale nezůstanu pozadu,ne? ( :D ) Taky chci tenhle rok bejt ŠŤASTNÁ, protože to si myslim že je to hlavní. A snad přežiju lyžák, který mě čeká za 14 dní, lol. Taky bych chtěla si trochu zpevnit postavu, ale znám se, takže žádný předsevzetí.
Tenhle článek je delší než jsem chtěla a čekala. Pokud to někdo dočetl až sem, gratuluju.
A jaké máte vy plány, sny a vyhlídky na rok 2014?
22

18.1. - ples ve znamení kačera

19. ledna 2014 v 13:40 | A. |  Diary
Včera jsem byla na mysliveckém plese tady u nás. No probíhalo to celkem dobře. Když hráli 'Let it be' tak pro mě přišel nějakej kluk ( O.) Celkem vtipný, přesně před rokem jsem na tohle tancovala s panem (e)X. No tak jsme tancovali na několik písniček, pak jsme šli na panáka a pak jsme šli zase tancovat. No nakonec se tam ale vožral, takže buďto se na mě jen culil a nebo ho kamarádi sbírali ze země ( :D ). A pak ke konci pro mě přišel ještě nějakej z jeho kamarádů ( Nemám páru jak se jmenuje :D ) a nakonec jsem mu musela dát svoje číslo, protože prostě nevim, jak mu říct, že ne. Přijde mi to blbý a hlavně na to nemám koule asi. ( Srab :D ) No a tombola byla nějaká mrtvá zvěř a nám jeden pán věnoval kačera, kterýho vyhrál už podruhý. Takže asi 200 fotek z plesu je jenom s kačerem. Prostě jsme mu dávali umělý dýchání a roztahovali mu křídla ( já vím, celkem morbidní, ale vysvětlujte to lidem, který maj v sobě několik panáků.) Takže se to celkem povedlo no :D
Mimochodem, taky tak milujete kluky v obleku? Och♥

→ tohle sice není k plesu, ale myslim si, že s panem (e)X kamarádi asi nebudem. Nějak nám to asi nejde, buď si píšem tak nějak chladně a nebo vůbec. Je to těžký, ale asi ho budu muset dostat ze života úplně, možná že tohle je naposled co se tu o něm zmiňuju..

A JAK JSTE TRÁVILI SOBOTU VY?

TAG: můj život v číslech

14. ledna 2014 v 18:49 | A. |  Other
1. otázka: Kolikrát si byla doopravdy zamilovaná?
Jednou a i přesto, že je mi 15 let, tak ta láska byla velmi silná.

2. A kolikrát do špatného muže?
Jelikož jsem byla zamilovaná jen jednou a to do pana X, tak ani jednou. Sice se semnou rozešel, ale našeho vztahu nebudu nikdy litovat.

3. Kolikrát si se bála o život?
Několikrát, já jsem fakt hroznej srab a neustále si představuju nějaký hororový situace atd. Ale zatim to nebylo nic vážného.

4. Na kolik let se psychicky cítíš?
Asi na mých 15. V některých případech si přijdu starší a trošku rozumější než ostatní ( lol ) a někdy si zase přijdu jako děcko.

5. Kolikrát si za poslední rok brečela smíchy?
Když to beru za rok 2014, ani jednou. A za rok 2013? Asi by se to dalo spočítat na prstech jedné ruky, tohle se mi stávalo spíše na základce.

6. Kolikrát si za poslední měsíc byla smutná?
Haha, celkem příhodná otázka pro mě. Dá se říct, že dohromady by to dalo tak 10 hodin, kdy jsem smutná nebyla.

7. Kolik máš opravdových přátel?
Málo. Jedinej člověk, kterýmu říkám úplně všechno je pan X, bohužel teď po rozchodu se sobě spíše vyhýbáme, ale i přesto..jemu jedinýmu věřim. A jinak mám asi tak 2 nebo 3 kamarádky, kterym se svěřuju.

8. Kolik hodin denně pracuješ?
Za peníze? 0
Doma? 0,001
Já vím, jsem lenoch.

9. Kolik dní vydržíš bez mobilu?
Když je to nutný tak třeba 2-3dny.

- Je to krátký tag, ale mě se líbil, bylo to zase konečně něco jiného :) a jak to máte s těma číslama vy?

10.1. - Odreagování

11. ledna 2014 v 20:57 | A. |  Diary
Odragování, to je něco, co jsem potřebovala. Včera jsem vyrazila s kamarádkama a kamarádama na diskotéku. Ale nejdříve se ještě musím vrátit o den zpátky. Ve čtvrtek jsme s panem X spolu mluvili po telefonu, kvůli lístkům na ples nic vážnýho a pak jsme se bavili jako kamarádi, což se teď snažíme bejt a on se ptal kam jdu v pátek a já mu řekla, že jedu na diskotéku. Bylo na něm poznat, že to nečekal. No, nějak jsem to nechala bejt. V pátek jsem se konečně pořádně upravila a vyrazili jsme. Všechno bylo parádní! Kluci mě tam seznámili s jejich dvouma kamaráda, takže jsme tak nějak tancovali a prostě bylo všechno fajn. Nejdřív za mnou lezl jeden z nich (H.) a furt mě objímal na parketu atd, no pak se nějak vytratil a vždy přišel jen na chvíli, ale nějak jsem to neřešila. Načež se o mě nějak moc začal zajímat druhý z kamarádů (K.), ( Holky, nejsem namyšlená a nemachruju tady, tak klídek. ) No, pak jsme si šli všichni nachvíli sednout ven a provětrat se. K. mě stále objímal a tak jsem to nějak neřešila a prostě si ten večer užívala. Jenže jak jsme se dostali na signál, tak mi přišli dvě zprávy..Jo, od pana X. Celý ty smsky byly celkem nesmyslný, nebo spíš jsem je nepochopila. A víte jak to zakončil: Mám tě rád. Bav se." Vím, že ho žralo, že někde jsem a on o mě neví, znám ho moc dobře. Ale prostě mě to dostalo.. Nebojte, nedělám si žádný naděje nebo tak, vím že už spolu nebudeme, ale musim říct, že mě to včera dost překvapilo. No od tý doby jsem furt byla zamyšlená a nevnímala okolí. Akorát když jsme tancovali tak to šlo, ale jinak jsem ty smsky četla furt znova a snažila se to pochopit. No jenže K. asi počítal, že se tam s nim vyspim nebo co, protože samozřejmě si všimnul toho, že jsem se už nedokázala odreagovat a byl smutnej a seděl tam, jenže já jsem za nim prostě nemohla jít. Tak nějak jsem se k tomu nedokázala donutit, já jsem v tomhle hroznej srab. No a on řekl klukům, že jsem hrozně nedostupná atd, a ten jeden z nich to řekl mojí kamarádce, protože se celej večer k sobě měli. Naštěstí mě kamarádka podržela a řekla mu, že já takováhle nejsem, což má naprostou pravdu. Nejsem na ty úlety, udělala jsem to jednou a pak jsem litovala, že jsem se tam s takovym hovadem vůbec líbala. Prostě taková nejsem, nevim no. A taky mu řekla, že prostě teď jsem čerstvě po rozchodu a že nejsem připravená na něco takovýho, což byla další pravda. ten kluk vypadal fakt mile, ale já nemůžu dávat šance někomu, když pořád cejtim něco k někomu jinýmu. No nakonec jsme se už pak vůbec nebavili, nevim jestli se cejtil uraženě, achjo dnešní kluci. V 5:15 jsme s kamarádou konečně zalehly do postele a usnuli jak mimina. Celej večer byl hrozně fajn, pomohlo mi cejtit se několik hodin zase skvěle a nepřemýšlet.
Brzo se ozvu.
Tumblr

P.

8. ledna 2014 v 18:10 | A. |  Other
( P. jako pictures. ) It's true. Really fucking true. Jo, žádnej happy obrázek tu není. Ani takovej teď nečekejte. Neskutečně pravdivý texty! Fakt si je přečtěte a pokud jste někdy byli po rozchodu nebo tak, budete semnou souhlasit, že je to pravda.
Prosím, už se mě na nic ohledně rozchodu nejlépe vůbec neptejte, vše je v minulém článku!!!! ODKAZ!!!!

PAN X = PAN EX

1. ledna 2014 v 19:58 | A. |  Diary

Vlastně ani nevím, jak tenhle článek začít. Už několikrát jsem si ho nadepsala a pak zase zavřela a nechala to na jindy. Teď právě jsem ve stavu " Jsem v pohodě, pořád jsme kamarádi". Tu část rozchodu "Končim, nedávám to." a tisíce slz už mám snad za sebou. Holky, řeknu vám, takhle mi v životě nebylo, a to fakt nekecám. Do školy jsem chodila jen jako tělo bez duše, pořád jsem řikala, jak se těšim až přijdu domů a půjdu spát. Řasenku jsem neviděla ani z dálky, byla zbytečná, jedině tak voděodolná. Zhubla jsem 4 kila za 2 dny. Z jídla se mi dělalo špatně, vlastně se mi dělalo špatně ze všeho. Měla jsem takovej divnej pocit, kterej ani snad nejde vysvětlit. Bylo to něco uvnitř mě, něco jako prázdná díra v duši, na hrudi. Tak nějak bych to asi nejlíp popsala. Ten první týden byl fakt něco, takhle jsem se v životě necejtila.
Takovejch vzpomínek, to je na tom snad nejhorší. Pořád někde jdete a říkáte si: Jo, tady jsme chodili se procházet. Jo, tady mě vždycky vyzvedával." Všechno mi ho připomíná, snad úplně každá blbost. Když se řekne Kuře na paprice, tak já si ho představim, protože to bylo jeho nejoblíbenější jídlo. Fakt mazec, tyvole. Nejhorší snad bylo, že jsem na něj nebyla naštvaná. Kdyby jo, tak to není tak hrozný, ale já nemám důvod se na něj zlobit. Nemiluje mě natolik, abysme spolu byli. Tohle vám tak hrozně moc schodí ego a naději ještě na nějakou lásku. Mám pocit, že už nikdy nebudu nikoho tak moc milovat, to snad už ani nejde. No..abyste věděli jak to teď s náma je. Na Štědrý den jsme šli ven a dali jsme si dárky ( Dostala jsem hodinky! ) Během tý procházky mě několikrát obejmul a...líbali jsme se. Několikrát. Pak jsme si ještě psali. Za několik dní mi napsal, že chce bejt sám, že mě má rád a chce, abysme byli kamarádi. Občas si napíšeme na fb. Den před silvestrem jsme byli na chvilku venku, jedno obejmutí a při loučení pusa na tvář. První myšlenka snad u každé holky je, že teď už ho stratila nadobro. Taky jsem o tom přesvědčená. Na silvestra jsme nakonec spolu nebyli, prý se mu nechtělo. Užila jsem si to i tak, ale ta nostalgie, holky. Dnes jsme měli jít ven, neozval se. V ten moment jsem si uvědomila, že to takhle nepůjde. Že to takhle nezvládnu. Musim si ho aspoň trochu dostat ze života. Vím, že to bude to nejtěžší, co kdy udělám, ale musím. Musím ho nechat aspoň trochu jít.
!!!! Shrnutí měsíce za prosinec nebude, snad to chápete.