10.1. - Odreagování

11. ledna 2014 v 20:57 | A. |  Diary
Odragování, to je něco, co jsem potřebovala. Včera jsem vyrazila s kamarádkama a kamarádama na diskotéku. Ale nejdříve se ještě musím vrátit o den zpátky. Ve čtvrtek jsme s panem X spolu mluvili po telefonu, kvůli lístkům na ples nic vážnýho a pak jsme se bavili jako kamarádi, což se teď snažíme bejt a on se ptal kam jdu v pátek a já mu řekla, že jedu na diskotéku. Bylo na něm poznat, že to nečekal. No, nějak jsem to nechala bejt. V pátek jsem se konečně pořádně upravila a vyrazili jsme. Všechno bylo parádní! Kluci mě tam seznámili s jejich dvouma kamaráda, takže jsme tak nějak tancovali a prostě bylo všechno fajn. Nejdřív za mnou lezl jeden z nich (H.) a furt mě objímal na parketu atd, no pak se nějak vytratil a vždy přišel jen na chvíli, ale nějak jsem to neřešila. Načež se o mě nějak moc začal zajímat druhý z kamarádů (K.), ( Holky, nejsem namyšlená a nemachruju tady, tak klídek. ) No, pak jsme si šli všichni nachvíli sednout ven a provětrat se. K. mě stále objímal a tak jsem to nějak neřešila a prostě si ten večer užívala. Jenže jak jsme se dostali na signál, tak mi přišli dvě zprávy..Jo, od pana X. Celý ty smsky byly celkem nesmyslný, nebo spíš jsem je nepochopila. A víte jak to zakončil: Mám tě rád. Bav se." Vím, že ho žralo, že někde jsem a on o mě neví, znám ho moc dobře. Ale prostě mě to dostalo.. Nebojte, nedělám si žádný naděje nebo tak, vím že už spolu nebudeme, ale musim říct, že mě to včera dost překvapilo. No od tý doby jsem furt byla zamyšlená a nevnímala okolí. Akorát když jsme tancovali tak to šlo, ale jinak jsem ty smsky četla furt znova a snažila se to pochopit. No jenže K. asi počítal, že se tam s nim vyspim nebo co, protože samozřejmě si všimnul toho, že jsem se už nedokázala odreagovat a byl smutnej a seděl tam, jenže já jsem za nim prostě nemohla jít. Tak nějak jsem se k tomu nedokázala donutit, já jsem v tomhle hroznej srab. No a on řekl klukům, že jsem hrozně nedostupná atd, a ten jeden z nich to řekl mojí kamarádce, protože se celej večer k sobě měli. Naštěstí mě kamarádka podržela a řekla mu, že já takováhle nejsem, což má naprostou pravdu. Nejsem na ty úlety, udělala jsem to jednou a pak jsem litovala, že jsem se tam s takovym hovadem vůbec líbala. Prostě taková nejsem, nevim no. A taky mu řekla, že prostě teď jsem čerstvě po rozchodu a že nejsem připravená na něco takovýho, což byla další pravda. ten kluk vypadal fakt mile, ale já nemůžu dávat šance někomu, když pořád cejtim něco k někomu jinýmu. No nakonec jsme se už pak vůbec nebavili, nevim jestli se cejtil uraženě, achjo dnešní kluci. V 5:15 jsme s kamarádou konečně zalehly do postele a usnuli jak mimina. Celej večer byl hrozně fajn, pomohlo mi cejtit se několik hodin zase skvěle a nepřemýšlet.
Brzo se ozvu.
Tumblr
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Helen Helen | E-mail | Web | 12. ledna 2014 v 19:12 | Reagovat

Jsem ráda, že sis to aspoň na půl užila, jakýkoliv odreagování je jenom ku prospěchu:)
A ty kluky neřeš. Jde jim jenom o jejich ego, když se tak zachovali.
A pan X., je jedině dobře, že se spolu snažíte vycházet, to se jen tak nevidí:)
A neboj se, já jsem si zažila něco podobnýho, i když jsme spolu nechodili, byli jsme do sebe zamilovaný asi rok a pak se na mě vykašlal kvůli gymplačce .. Trvá, než to přejde, mě to trvalo 4 měsíce, než jsem doopravdy k němu přestala cítit lásku, ale vyplatí se vydržet:)

2 Aimee Skellington Aimee Skellington | Web | 13. ledna 2014 v 9:19 | Reagovat

No tak to je fajn, že jsi se měla aspoň těch pár hodin dobře. Já dřív byla diskotéková královna, obecně královna každý párty :D. Ale teď jsem s Kubou, na párty mě to netáhne a když mě holky vytáhnou, tak už se prostě neumím na takový akci bavit, což je asi dost smutný :D
_______________
A ty takovýho kluka jednou najdeš :)
Já tomu věřím :)

3 Vaness . Vaness . | Web | 13. ledna 2014 v 18:36 | Reagovat

I když si po rozchodu a hodně to bolí  , tak je fajn vědět , že je o tebe zájem a že se  o kluky nemusíš bát :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama