Březen 2014

Awkward

27. března 2014 v 19:39 | A. |  Diary
Ne, tenhle článek nebude o tom seriálu.
Ten pocit, když stojíte v autobuse u řidiče, přemejšlíte kam to jedete, kamarádka za váma brečí smíchy a vy si za boha nemůžete vzpomenout, jak se ta zastávka jmenuje. Lol, a odpoledne jsem s tim řidičem jela taky, smál se mi furt. Kdo by po ránu fungoval?
Mimochodem, kdybyste někdo znal nějakou fakt dobrou blogerku, tak mi určitě dejte odkaz dolů. Moc lidí, ke kterym chodim už sem nechodí a mě to fakt nebaví.
Tenhle článek nemá smysl, jen se chci zeptat, jestli se vám taky stalo něco jako mě, že prostě sice jezdíte 10 let busem, ale stejně můžete dělat cokoliv a najednou si nevzpomenete :-D

Before I die? No.

24. března 2014 v 15:26 | A. |  Other
Všichni to znáte..Before I die. Ale já to nechci dělat až tak moc dopředu a tak to udělám jen na tenhle rok, na konci roku to snad zhodnotim a uvidim, co jsem udělala a co ne.
Samozřejmně je to jen zlomek toho, co všechno mám v plánu.
😍🎀👗🙌;)💁😩🙌Have my dream bodySnowman.
Tumblr.TumblrUntitled | via TumblrTumblrBefore I die, I want to ... | via Tumblr
TumblrTumblrTeen Bucket List∞ | via Tumblr

Bitches say what?

17. března 2014 v 19:48 | A. |  Diary
Seru vám na ty vaše hrozně smutný pohledy, když mě vidíte a řikáte si, jaká jsem chudinka, že jsem po rozchodu. Jo, ale už 3 měsíce. Šla jsem dál a vy byste měli jít taky, sráči. Fakt mě nebavíte.
Vlastně se mám naprosto báječně, možná líp než vy všichni dohromady. Nedávno mi kluk asi 10 minut psal, jak je rád,že jsem mu odepsala a že mě každej den vidí v buse. Choděj mi smsky na dobré ráno od 2 kluků a dnes jsem byla pozvána na dvě rande, bitches. Fakt mě nebaví vám věčně říkat, že žiju dál, copak je to tak těžký pochopit? Divim se, že nebrečíte za mně a nepíšete panu X zprávy ať se ke mně vrátí, lol. Je mi skoro 16, takže jako když jedu na diskotéku, tak to hned znamená, že se tam jedu s někym líbat, jenom abych zapomněla na rozchod? Vzpamatujte se! Nezajímáte mě, ale netvařte se, jako že byste mě nejradši objali, děkuju. Tahle část nebyla věnovaná vůbec nikomu z blogu, to jsou jenom ty rádoby 'kamarádíčci'.
V sobotu jsem spala u kamarádky a vlastně jsme zhodnotili, že tenhle rok je zatim kurva skvělej! Who cares co si kdo myslí? Musim říct, že ta holka je nejmíň stydlivej člověk na světě a totálně sere na všechny..like me, haha.
A navíc jsem dnes byla na nákupech, takže obrovská nadšenost!
Jak se máte vy, za tu dobu co jsem nic nepřidala?
💕• I'м Lovin' it • | via Facebook

28.2. - 1 večer, 4 akce

1. března 2014 v 17:06 | A. |  Diary
Čauky, dneska to bude zase deníček, tentokrát to budou zážitky ze včerejší noci. S rodinkou a se známýma jsme šli na maturitní ples kamarádky. Ze začátku celkem obyčejnej ples. Po půlnoci jsme sundali podpatky a ovládli taneční parket. Bylo na tom dobrý, že tam hrála kapela takový ty český hity a místo přestávky tam byl DJ, který ples proměnil v diskotéku. Jelikož mi bylo neskutečný vedro a moje dlouhý vlasy mi vadily, tak jsem si udělala culík pomocí kravaty, udělala jsem mašli ( aby mě kluci našli! ) a bylo fajn. Proč nechodit s kravatou ve vlasech, že? Dokonce jsem tancovala s nějakym cizim klukem ( určitě díky té mašli mě našel! ) a on mi prostě furt vtloukal do hlavy, že se musim usmívat, že mi to hrozně sluší a že si mě tu všímá už dost dlouho, hih. No ve 2 hodiny přestala hrát hudba a my pokračovali dál, tentokrát na pořádnou diskotéku, jenže tam bylo tak narváno, že jsme byli rádi, když jsme se po půl hodině potkali venku před vchodem. Takže akce číslo 2 moc nevyšla a my začali shánět taxi pro 12 lidí. Nějakou dodávkou jsme dojeli do dalšího baru, kde byli jenom dva mladý kluci u baru a pár lidí vzadu, což pro nás znamenalo něco skvělýho a udělali jsme si svou vlastní diskotéku, jelikož Dj hrál jen pro nás. Znovu jsem si ověřila, že mi melounovka fakt chutná. Říkám vám, že jestli jsem včera nezhubla tak už nevim! (:D) Protože jsem tancovala 2 hodiny v kuse a bylo mi uplně jedno co hraje. Chlapci u baru docela koukali no, who cares. Proč to píšu do každýho článku skoro? No ve 4 hodiny bar zavíral a my znovu nasedli do taxi a odjeli jsme na další diskotéku. Tam to naštěstí ještě dost žilo, takže jsme si stihli zatancovat, zase. Nějakej kluk tam na mě furt šahal, tak jsem se radši vzdálila. Bylo asi 5 hodin a my jsme usoudili, že je čas jít spát a tak jsme taxíkem dojeli do bytu 3+1 a všech 12 lidí jsme si tam polehali po zemi a v 6 jsme šli spát. Stejně jsou nejlepší ty rána, když se vzbudíte, jdete do kuchyně za ostatníma a řešíte minulou noc.
Dneska mi není zrovna nejlíp a i když bych někam vyrazila, tak se radši budu šetřit a udělám si hezkej večer s Harrym!
A co vy a váš pátek? Užijte si sobotní večer!
Wild child👍