Srpen 2014

Why not?

25. srpna 2014 v 22:06 | A.
Tak jak jsem psala, že potkám jednu tu z 'nevyřešenejch věcí', tak sem nic nevyřešila! Víkend jsem si sice naprosto užila, ale prostě jsem nedokázala mu zlomit to srdce. Ještě když mi jeho kamarád vyprávěl, jak o mě furt mluví a jak mě má rád. Nešlo to a já jsem to zase vzdala jako srab a celou sobotní noc seděle vedle něj u stanu a nechala jsem ho, ať si myslí, že je to na dobrý cestě. Mám ho ráda a líbí se mi, ale nic s nim necejtim..není to takový jako s NIM. Já vím, klidně si mě odsuzujte, že mu dávám naději a přitom trávim čas s někym jinym, ale já to nedokážu. Prostě počkám až ho to přejde. Doufám, že brzo.
classyxo-love.tumblr.comI'M MaD BeCaUsE I Love YoU | via Facebook

Co se všechno změnilo?

20. srpna 2014 v 12:36 | A.
Píšu přesně po měsíci. (Btw, žádné stěhování blogu!) A přijde mi, že za ten měsíc je všechno zase uplně jinak. Nevim čim to je, ale dřív o mě kluk skoro ani nezavadil a teď, je to uplně jiný. Vlastně jsem šťastná, díky němu. Asi se o něm brzo dozvíte, ale nebudeme předbíhat. Docela jsem se do toho všeho zamotala a teď nevim, jak ze spousty věcí ven. Každopádně do konce prázdnin to chci mít všechno uzavřený a vyřešený..
O víkendu nejspíš potkám jednu z těch 'nevyřešenejch věcí', takže držte mi palce. Musim myslet na to, že někdo tady na mě čeká a já už nemůžu bejt taková jako za poslední půlrok. Sakra, sakra.
Každopádně tohle jsou asi jedny z nejlepších prázdnin!
- Co Vaše prázdniny?
Shadow of Angel | via TumblrWow.